Kinesiska stolar

288795

KARMSTOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, sitthöjd 50, bredd 63 cm

Skador

Möbler, Stolar

Rum 14

Kinesiska stolar

Budhistorik (7 bud)
1656088
1656087
1656001
750
1650940
550
1646049
500

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.