Vitrinskåp Louis XV-stil

288789

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, dekor av polykroma porslinsplaketter, 154, 49x38 cm

Ngt blekt, smärre sprickor, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Vitrinskåp Louis XV-stil

Budhistorik (30 bud)
1655602
8 400
1655598
8 200
1655592
8 000
1655581
7 800
1655580
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.