Karmstolar rotting

288787

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, rund rygg med dubbelsidig rotting, sits i plysch, bär stämpel CS, sitthöjd ca 44 cm

En sits utbytt med tyg, smärre slitage

Karmstolar rotting

Budhistorik (27 bud)
1656314
4 200
1655475
1656312
1655475
3 800
1656311
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.