Spelbord 1700-tal

288786

SPELBORD, 1700-tal, fanérat i björk och björkrot, höjd 78, 96x47 cm

Sprickor, fanérskador

Rum 2

Spelbord 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
1656277
4 800
1656276
4 600
1656275
4 200
1656213
1 900
1653231
1 800

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.