Bord 1800-tal

288782

BORD, 1800-tal, fanérat i björk, låda i sargen, höjd ca 74, 59x34 cm

Torrsprickor, ytskador

Bord 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1655966
950
1655907
900
1655907
850
1654525
1654525
650

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.