Gungstol 1950-tal

288781

GUNGSTOL, 1950-tal, stomme i bok, klädsel i blått ylletyg

Bruksslitage

Rum 4

Gungstol 1950-tal

Budhistorik (20 bud)
1656135
2 400
1652154
1656085
1652154
1656081
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.