Jan Palmu oljemålning

288780

PALMU, Jan (Finland, 1944-1995): Stilleben, signerad och daterad Jan Palmu 1993, olja på duk, ca 50x70 cm

Krackelering, rispa

Rum 10

Jan Palmu oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1650138
1646478
1646477
1645117

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.