Tesil bestick silver

288779

TESIL, Köpenhamn 1900-talets första del, STRÖSOCKERSKED, DRUVSAX, SKEDAR, olika storlekar, mm, silver, vikt ca 490 g

Slitage

Silver

Monter 7

Tesil bestick silver

Budhistorik (8 bud)
1656633
1656754
1656633
1 400
1650308
1 300
1647799

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.