Ring 18 k guld diamanter och pärlor 1800-tal

288772

RING, 18 k guld, dekor med svart emalj, 4 halvpärlor, 7 smådiamanter, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 14,5 mm, vikt ca 4 g

Svart emalj med skador

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1655633
1655560
950
1655501
900
1654443
850
1648204

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.