Ring 14 k vitguld diamanter

288770

RING, 14 k vitguld, fasetterad röd sten, diamanter med briljant- resp. åttkantslipning, 6 röda stenar på vardera sida på ringskena, ringstorlek ca 16,5 mm, vikt ca 3,6 g

Röda stenar med omfattande slitage och repor

Guld/Smycken

Kundcenter

Ring 14 k vitguld diamanter

Budhistorik (10 bud)
1655920
3 200
1655919
1655918
2 800
1655916
2 600
1655848
2 400

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.