Tumlare Peter Gadd

288762

TUMLARE, silver, Peter Gadd, Kristianstad 1759, invändigt och delvis utvändigt förgylld, kant med svisselerad dekor, diameter 6 cm, vikt ca 21 g

Smärre bucklor

Silver

Monter 6

Tumlare Peter Gadd

Budhistorik (12 bud)
1653011
1655470
3 800
1653011
3 600
1655469
3 400
1653011
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.