Saltkar silver

288745

SALTKAR, 1 par, silver, båtformade, slipad insats i klarglas, längd ca 13 cm

Lagningar, smärre nagg

Silver

Monter 6

Saltkar silver

Budhistorik (2 bud)

1655666
1654892

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.