Leksak 1920-30 tal

288742

MEKANISKLEKSAK, 1920-30-tal, kvinna på "äggkärra", litograferad och lackerad plåt, spiralfäderverk, längd ca 26 cm

Smärre skador

Diverse, Leksaker

Monter 10

Leksak 1920-30 tal

Budhistorik (52 bud)
1659261
13 500
1659258
13 000
1659260
13 000
1659258
12 500
1659259
12 000

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.