Leksaksclowner Japan

288740

LEKSAKSCLOWNER, 3 st, To Play, Japan, 1950-60-tal, litograferad plåt, delvis filtklädda, urverksdrfivna, höjd 11-20 cm

Smärre slitage

Diverse, Leksaker

Monter 10

Leksaksclowner Japan

Budhistorik (1 bud)

1650753
2015-01-21 20:36:36

2015-01-28 kl 13:05
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.