Flygplan Showa

288737

LEKSAKSFLYGPLAN, Showa 1950-60-tal, Amerikanskt militärflygplan i lackerad plåt batteridrivet, längd ca 30 cm, fabriksförpackning medföljer

Smärre lackskador, ej funktionstestad

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Monter 10

Flygplan Showa

Budhistorik (5 bud)
1658851
1 400
1650745
1650178
900
1650177
750
1650176
450

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.