Dosa Moskva

288731

DOSA, silver, Moskva, oidentifierad mästarstämpel, dekor av blomster i emaljfärger, invändigt förgylld, vikt ca 62 g

Smärre slitage, dekor med emaljbortfall

Silver

Monter 6

Dosa Moskva

Budhistorik (11 bud)
1645034
2 600
1647660
2 400
1645034
1647659
1645034
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.