Gescha Porsche

288728

LEKSAKSBIL, Gescha, Porsche "sixmobil", 1950-60-tal, blålackerad plåt, urverksdriven, bilen inställbar för att köra i sex olika banor, längd 21,5 cm, obetydligt skadad fabriksförpackning medföljer

Obetydliga/smärre lackskador, främre "bumpers" på stötfångaren troligen ej original,

Diverse, Leksaker

Monter 10

Gescha Porsche

Budhistorik (10 bud)
1658801
1658800
1 400
1658799
1 300
1658798
1658714
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.