Richard Kern fotografi

288727

KERN, RICHARD (USA, född 1965) "Monica tied up her tits", fotografi, signerad, och daterad samt numrerad på baksidan Richard Kern 1993, 2/10, 100x70 cm

PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm

Konst, Fotografi

Rum 17

Richard Kern fotografi
Budhistorik (27 bud)
1656309
15 000
1656307
14 500
1656295
14 000
1656295
13 500
1656301
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 448 EUR, 1 644 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.