Peder Josefsson

288725

JOSEFSSON, Peder (född 1943): (3) "Röd-Blå", "Grön-Svart", signerade och numrerad 2/40 samt 89/150, serigrafi, bildmått 35x35 cm

Vågigt papper

Fack 13

Peder Josefsson

Budhistorik (4 bud)

1655400
450
1655334
1654860
1653977

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.