Hörnskåp 1800-tal

288723

HÖRNSKÅP, 1800-tal, gustaviansk stil, 2-delat, vitrindel, dekor av bl a kannelyrer, senare elektrifierat, höjd ca 244 cm

Renoverat, kompletterat, slitage

Ändringar/tillägg
Nycklar(2) medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 7

Hörnskåp 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1646231
7 000
1656006
7 000
1646231
6 800
1656005
6 600
1646231
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.