Ola Billgren blandteknik

288722

BILLGREN, Ola (1940-2001): Skrivande figur vid flygel, blandteknik på papper, signerad och daterad Ola Billgren -60, ca 26x33 cm

Kundcenter

Ola Billgren blandteknik
Budhistorik (1 bud)

1644548
2015-01-16 15:06:17

2015-01-25 kl 16:24
Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.