Lars Nyberg

288717

NYBERG Lars (född 1956): Träd, signerad och numrerad 50/50, torrnål, 33x46,5 cm

Fack 16

Lars Nyberg

Budhistorik (17 bud)
1655808
1655801
1655794
950
1655798
900
1655794
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.