Lars Nyberg

288716

NYBERG Lars (född 1956): Träd, signerad och numrerad 50/50, torrnål, 41x28 cm

Fack 9

Lars Nyberg

Budhistorik (6 bud)
1655196
550
1653735
500
1655195
450
1653735
1652626

Slutpris SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.