Slaglåspistol

288715

SLAGLÅSPISTOL, Liegé-stämplad, 1800-tal, längd 33 cm

Skador,

Vapen/Medaljer

Monter 5

Slaglåspistol

Budhistorik (17 bud)
1655027
1653360
1655023
950
1653360
900
1652605
850

Slutpris SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.