Georges Bouvard oljemålning

288709

BOUVARD, Georges Noël (1912-1975): Venedigmotiv, signerad Bouvard, olja på duk, 24x33 cm

Retuscher

Konst, Äldre måleri

Georges Bouvard oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1656000
17 500
1656024
17 000
1656000
14 000
1648694
7 000
1648047
6 800

Slutpris SEK:
17 500
1 799 EUR, 2 049 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.