Dali färglitografi

288707

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): Prince and Princess, ur Andersen's Fairy Tales, 1966, signerad Dali, Epreuve d'Artiste, färglitografi på BFK Rives papper, 50x40 cm

Rum 11

Dali färglitografi

Budhistorik (5 bud)
1656342
1647918
2 600
1647917
2 400
1644107
1644087
1 600

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.