Oidentifierad konstnär akvarell

288700

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk interiör, osignerad, akvarell, 45x28 cm

Rum 6

Budhistorik (18 bud)
1656044
1655768
1655914
1655768
950
1655724
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.