Anders Zorn etsning

288699

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,7 cm
Hjert&Hjert 166

Gulnad, fuktfläckar

Rum 6

Anders Zorn etsning

Budhistorik (11 bud)
1656200
1656210
1656200
1656205
1 900
1656200
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.