Oskar Bergman akvarell

288698

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Torghandel Sundsvall, signerad och daterad Oskar Bergman Sundsvall 1957, akvarell, 28x39 cm

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (1 bud)

1644571
2015-01-16 15:43:02

2015-01-25 kl 21:39
Slutpris SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.