Tennfat

288695

FAT, 4 st, tenn, omkring 1800, diameter 19-40 cm

Slitage, bucklor

Metall

Monter 6

Tennfat

Budhistorik (6 bud)
1653020
700
1648717
650
1648717
600
1653018
550
1648717

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.