Sven-Olof Ehrén 1981

288687

EHRÉN, Sven-Olof (1927-2004): Gallerian-Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren 81, 47/360, färglitografi, ca 44,5x59,5 cm

Gulnader

Fack 13

Sven-Olof Ehrén 1981
Budhistorik (19 bud)
1656003
1 300
1656002
1655996
1655995
1655994
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.