Bruno Karlsson oljemålning

288684

KARLSSON, Bruno (född 1927): Gårdsmotiv vid vattendrag, signerad och daterad Bruno Karlsson -69, olja på duk, 50x73 cm

Rum 6

Bruno Karlsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1655986
2 400
1656030
2 400
1655986
1655930
1655930
1 900

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.