Lolo Holmqvist oljemålning

288681

HOLMQUIST, Lolo (1920-2004) tillskriven: Komposition, olja på duk, otydligt signerad, 86x95 cm

Rum 5

Lolo Holmqvist oljemålning

Budhistorik (42 bud)
1655601
5 200
1655610
5 000
1655601
4 800
1655609
4 600
1655601
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.