Armbandsur Certina 18 k guld

288679

ARMBANDSUR, Certina, x-länk,18 k guld, 1960/70-tal, rektangulär urtavla, manuell, boett märkt 2010 103 544498, cal: 19-30, plexiglas, diameter 21,5 mm, längd 19,5 cm, total vikt ca 58 g

Ej funktionstestad, glas med repor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Armbandsur Certina 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

1653393
9 600
1651067
9 400
1645337
9 200
1645337
8 000

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.