Michiel Jansz. van Mierenveld, hans efterföljare

288675

MICHIEL JANSZ. VAN MIERENVELD, hans efterföljare (Holland 1700-tal); porträtt av ung officer, olja på duk, 67x52 cm.

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (9 bud)
1654993
1654985
1654374
1654372
550
1654369
500

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.