Skedar såsslev i silver

288665

SKEDAR, SÅSSLEV, silver, modell gammal fransk, bl a Wallengren, 1800-talets första hälft, bestående av: 7 matskedar, 4 teskedar, såsslev invändigt förgylld, vikt ca
587 g

Silver

Monter 5

Skedar såsslev i silver

Budhistorik (6 bud)
1654101
1 800
1648994
1 700
1646531
1 600
1645577
1645230

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.