vägglampor

288661

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-tal, mässing och frostade glaskupor, höjd ca 33

Mindre slitage

Belysning, Vägglampor

Monter 4

vägglampor

Budhistorik (2 bud)

1652449
1643087

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.