Byrå rokoko

288659

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, med stenskiva, fanérad i olika träslag, förgyllda beslag, höjd ca 79, 88x49 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, fanérskador, fanérbortfall, sprickor

Rum 12

Byrå rokoko

Budhistorik (11 bud)
1654347
9 000
1654342
8 200
1653787
7 400
1653786
6 200
1651711
5 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.