Rosa schäslong

288645

DIVAN, omkring 1900, klädd i rosa ull, svarvade samt betsade ben, sitthöjd ca 41, totalhöjd ca 84, djup ca 65, längd ca 170 cm

Slitage, senare klädsel, ben med skador

Rum 6

Rosa schäslong

Budhistorik (39 bud)
1654081
4 600
1654078
4 400
1654077
4 200
1654069
1654076

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.