Byrå 1960-tal

288641

BYRÅ, 1960-tal, fanérad i teak, höjd 72, 75x42 cm

Bruksslitage, ovandel med fläckar

Rum 5

Byrå 1960-tal

Budhistorik (16 bud)
1654005
1654008
1654005
950
1654004
900
1654002
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.