Skrivbord gustaviansk stil

288639

SKRIVBORD med uppsats, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, mahognyfanér, uppsats med jalusi samt lådor, skrivyta i skinnimitation, sarg med 3 lådor, framsida med blindlådor, dekor med mässingslister, höjd ca 72, 145x72 cm; nyckel saknas

Bruksslitage

Rum 11

Skrivbord gustaviansk stil

Budhistorik (23 bud)
1654920
4 200
1654900
1654841
3 800
1654447
3 600
1653753
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.