Madeleine Pyk

288623

PYK, Madeleine (född 1934): "Vår", signerad M. Pyk, olja på duk, 66x47 cm

Smärre färgbortfall/slitage längs kant

Kundcenter

Madeleine Pyk

Budhistorik (10 bud)
1653579
16 500
1653433
15 000
1650619
9 200
1649488
8 000
1645187
7 000

Slutpris SEK:
16 500
1 696 EUR, 1 932 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.