Glasservis 1900-tal

288622

GLASSERVIS, 50 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 8 selterglas, 10 starkvinsglas, 10 sherryglas

Enstaka nagg

Glas, Servisglas

Monter 3

Glasservis 1900-tal

Budhistorik (36 bud)
1653863
6 000
1653877
5 800
1653863
5 600
1653871
5 400
1653863
5 200

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.