Diktafon Ediphone

288621

DIKTAFON, 1900-talets första hälft, Ediphone, lackerad metall, hörlurar och taltratt medföljer, höjd ca 85 cm

Smärre färgbortfall, bruksslitage, ej funktionstestad

Diverse, Nautica/Technica

Rum 3

Diktafon Ediphone

Budhistorik (1 bud)

1654852
2015-01-24 20:52:04

2015-01-24 kl 21:12
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.