Karmstolar 1900-talets andra hälft

288616

KARMSTOLAR, 1900-talets andra hälft, kromad metallstomme, klädsel i rött konstläder, sitthöjd ca 44 cm

Klädseln med smärre skador, bruksslitage

Rum 17

Budhistorik (8 bud)
1653081
750
1653004
700
1653004
650
1653080
600
1653004
450

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.