Björn Krestensen blandteknik

288612

KRESTESEN, Björn (född 1951): Landskap, signerad och daterad-81, blandteknik med gouache, 39x27 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Björn Krestensen blandteknik

Budhistorik (15 bud)
1650289
1 300
1650285
1646522
1643196
1643196
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.