Skåp 1800-tal

288611

SKÅP, 1800-tal, valnötsfanér, höjd 82, 90x46 cm

Fanérskador och sprickor, lös del, en nyckelbössning saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
1653694
1653344
1 400
1653693
1 400
1653344
1 300
1653691

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.