Anders Palmér

288609

PALMÉR, Anders (född 1958): Landskap, signerad Palmér, olja på duk, 90x110 cm

Rum 7

Anders Palmér

Budhistorik (34 bud)
1654705
10 000
1654703
9 800
1654693
9 600
1654687
9 400
1654691
9 400

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.