Anders Palmér

288605

PALMÉR, Anders (född 1958): Strandvägen, signerad Palmér, olja på duk, 90x110 cm

Rum 5

Anders Palmér

Budhistorik (42 bud)
1654714
12 000
1654711
11 500
1654708
11 000
1654702
10 500
1654698
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 234 EUR, 1 405 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.