Curt Sjöberg oljemålning

288604

SJÖBERG, Curt (1911-87): "Lilla Skinnarviksgränd, Söder - S-holm", signerad och daterad C Sjöberg -87, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (32 bud)
1654479
3 600
1654532
3 400
1654479
3 200
1654527
1654479
2 800

Slutpris SEK:
3 600
370 EUR, 422 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.